نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تنظیمات تصویر در تلویزیون

نحوه تنظیم تنظیمات تصویر در تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی بسیار دقیق هستند و به راحتی می توانید متناسب با محیط تنظیمات را تغییر دهید. در قسمت تنظیمات حالت های مختلف تصویر است. اگر از تصویر ناراضی هستید ، تنظیمات مختلفی وجود دارد که می توانید همه چیز را به دلخواه تنظیم کنید. به راحتی می توانید تنظیمات تصویر را تعویض نمایید.

مراحل تغییر تنظیمات تصویر

  1. تنظیمات تصویر و نمایش را باز کنید.

در منوی تنظیمات تنظیمات Picture و Display هستند. در این قسمت همه چیز را از پیش تنظیم تصاویر در حالت ساده در نظر گرفته تا تنظیمات دانه ای برای رنگ ، روشنایی و موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

  1. تنظیمات تصویر را باز کنید.

 برای یافتن تنظیمات تصویر کامل ، منوی Picture Adjustments را باز کنید ، جایی که تنظیمات اصلی و تنظیمات پیشرفته را پیدا خواهید کرد. گزینه دیگر – تنظیمات صفحه – به شما امکان می دهد نسبت و اندازه ابعاد صفحه نمایش را تنظیم کنید.

  1. گزینه های حالت تصویر.

در فهرست تنظیمات تصویر می توانید حالت تصویر را تغییر دهید و بین Vivid ، Standard ، Custom ، Cinema Pro ، Home Home ، Sports و انیمیشن را انتخاب کنید. همچنین تعداد کمی حالت برای نمایش تصاویر ثابت وجود دارد ، به نام های Photo Vivid ، Photo Standard و Photo Custom و همچنین حالت های مخصوص نمایش برای حالت Game و Graphics نیز وجود دارد.

  1. تنظیمات روشنایی و رنگ.

در منوی تنظیم تصویر ، می توانید میزان روشنایی را که حداکثر 50 را می توان تنظیم کنید ، تنظیم کنید. همچنین می توانید سطح اشباع رنگ را که در مقیاس 100 نقطه ای است ، تنظیم کنید.

این مطلب را از دست ندهید   راه اندازی ریموت کنترل تلویزیون سونی

  1. تنظیمات پیشرفته.

برای کنترل دقیق تر ، تمام راه را به پایین بروید و Advanced Settings را انتخاب کنید. با این کار منوی کشویی باز می شود و به شما امکان می دهد میزان روشنایی ، کنتراست ، گاما ، سطح سیاه ، رنگ و رنگ ، دمای رنگ و موارد دیگر را تعدیل کنید.

تنظیم مجدد تنظیمات تصویر

اگر در تلویزیون خود از رنگ و روشنایی استفاده کرده اید ، یا چیزی را روشن یا خاموش کرده اید و نمی توانید تصویر را به دلخواه خود برگردانید ، ممکن است بخواهید تنظیمات تصویر خود را به طور کامل تنظیم کنید.

  1. تنظیمات تصویر و نمایش را باز کنید.

از منوی تنظیمات اصلی ، تنظیمات Picture و Display و سپس کنترل تنظیمات Picture را باز کنید.

  1. تنظیمات پیشرفته را باز کنید.

 به منوی تنظیمات تصویر بروید و گزینه Advanced Settings را انتخاب کنید تا مجموعه جامع تر گزینه های تصویر را باز کنید.

  1. تنظیم مجدد را انتخاب کنید.

در پایین منوی Advanced Settings گزینه Reset است. برای خنثی کردن هرگونه تغییر در تنظیمات در تصویر ، این گزینه را انتخاب کنید.

  1. تنظیم مجدد را تأیید کنید.

 سیستم از شما می خواهد تا تأیید کنید که می خواهید تنظیمات تصویر را دوباره تنظیم کنید. برای بازیابی تنظیمات در پیش فرض کارخانه ، بله را انتخاب کنید. به راحتی تلویزیون به حالت کارخانه باز می گردد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
مشکلات تلویزیون سونی

رفع رایج ترین مشکلات تلویزیون سونی

مشکلات تلویزیون سونی. در یک نگاه، تلویزیون سونی ساده به نظر می رسد. با این حال، تلویزیون سونی های مدرن دستگاه های پیچیده ای با …

ادامه مطلب
تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

راهنمای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون سونی

 تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون. همه تلویزیون سونی‌ اندرویدی اخیر دارای یک کنترل از راه دور صوتی هستند که برای روشن کردن آن، پیمایش رابط …

ادامه مطلب
تلویزیون هوشمند سونی براویا

آشنایی با تلویزیون هوشمند سونی براویا 55X9000H

تلویزیون هوشمند سونی براویا. یکی از لوازم های الکتریکی مهم که امروزه می توان آن را در مکان های گوناگون یافت تلویزیون ها می باشد. …

ادامه مطلب
صفحه سفید تلویزیون

تعمیر صفحه سفید تلویزیون سونی

آیا به صفحه سفید تلویزیون سونی خود خیره شده اید و مطمئن نیستید که برای رفع آن چه کاری انجام دهید؟ اغلب اوقات، کارهایی وجود …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی هوشمند

تبدیل تلویزیون سونی به تلویزیون سونی هوشمند

تلویزیون سونی هوشمند . شما می توانید بدون صرف هزینه زیاد، تلویزیون سونی را به روش های مختلف به تلویزیون سونی هوشمند تبدیل کنید. تقریباً …

ادامه مطلب