نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش بروزرسانی تلویزیون

آموزش بروزرسانی تلویزیون سونی

بروزرسانی تلویزیون سونی با اخرین نسخه از نرم افزار به کاربر اجازه میدهد از جدیدترین امکانات برخوردار گردد . از این طریق میتوانید به رفع مشکلات خاص این تلویزیون ها دسترسی پیدا کنید . برای بروزرسانی تلویزیون سونی ابتدا دستورالعمل رو با دقت مطالعه کنید سپس با دقت به اجرای آن بپردازید. از این طریق مانع از بروز شرایطی میشوید که منجر به کم شدن دقت تلویزیون شود.

ابتدا تلویزیون را روشن نکنید و یا در حال آپدیت آنرا از منبع قدرت (برق) جدا نکنید. بجز مواردی که در دستورالعمل ذکر شده هیج دکمه دیگری رو فشار ندهید .قبل از شروع بروزرسانی تلویزیون سونی هر گونه ضبط رو متوقف نمایید . ضمنا مراحل بروزرسانی نرم افزار به سیستم منو در تلویزیون بستگی دارد.

نحوه بروزرسانی تلویزیون سونی

جهت سالم نگه داشتن دستگاه باید مطمئن شوید آنرا با آخرین نسخه یا آپدیت سیستم عامل و نرم افزار سونی و گوگل نگه داشته اید. بروزرسانی تلویزیون سونی شامل ویژگیهای کلیدی و برنامه های کاربردی و همچنین رفع اشکال و بهبود ویژگی ها میباشد. با کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی همراه باشید تا در ادامه دو روش اصلی آپدیت تلویزیون سونی را آموزش دهیم.

بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق پنل تلویزیون

گام اول:

جهت بروزرسانی تلویزیون سونی ابتدا روی دکمه home در کنترل از راه دور کلیک کنید.

گام دوم:

سپس در تنظیمات دکمه help رو انتخاب نمایید. در منوی help به سمت پایین حرکت کرده تا زمانیکه بروزرسانی نرم افزار تلویزیون را پیدا می کنید.

گام سوم:

در مرحله بعد با استفاده از هر کدام برای یک تابع بروزرسانی نرم افزار سیستم رو بررسی کنید یا تنظیمات دانلود خودکار نرم افزار را به on باز گردانید. چنانچه دانلود خودکار نرم افزار، روی on تنظیم شده باشد تلویزیون تا زمانیکه شما با حفظ حریم خصوصی سونی موافقت نکنید بروزرسانی نرم افزار را از طریق اینترنت دریافت نمیکند. میتوانید بررسی و با سیاست حفظ حریم خصوصی سونی موافقت نمایید.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سری XBR X900F

گام چهارم:

حال به home و سپس help و سپس privacy setting بروید.

بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق اینترنت

دانلود نرم افزار بروزرسانی تلویزیون سونی از طریق اینترنت به صورت خودکار چنانچه در دسترس باشد به صورت زیر است.

گام اول:

در ابتدا تلویزیون میپرسد که ایا مایل به ادامه دانلود و نمایش محتویات (ویژگیهای جدید ، رفع اشکال و …) بروزرسانی هستید یا نه . جهت ادامه باید گزینه yes رو انتخاب نمایید. میتوانید به طور عادی از دستگاه استفاده کنید در حالیکه بروزرسانی تلویزیون سونی در حال انجام است.

گام دوم:

هنگامیکه دانلود نرم افزار تلویزیون به اتمام رسید درصورت تمایل میتوانید آنرا نصب کنید. برای پذیرفتن و شروع نصب بروزرسانی تلویزیون سونی دکمه ok رو بزنید. ضمنا با زدن دکمه cancel میتوانید بعدا اقدام به نصب و راه اندازی کنید.

نکته:

در طول نصب و بروزرسانی نباید هیچ دکمه ای رو فشار دهید ( مثل زدن دکمه خاموش تلویزیون یا اینکه AC رو از پریز برق بکشید ). قطع شدن برق تلویزیون در طول نصب بروزرسانی سیستم عامل ممکن است باعث شود دستگاه قادر به پاسخگویی نباشد و نیاز به تعمیر پیدا کند.

نقش فلش در بروزرسانی تلویزیون سونی

چنانچه تلویزیون به اینترنت متصل نباشد یا مایل به بروزرسانی دستی باشید میتوانید با استفاده از یک فلش USB و دانلود بروزرسانی تلویزیون سونی از وبسایت پشتیبانی سونی روی آن این کار را انجام دهید. ابتدا به وبسایت پشتیبانی سونی مراجعه کنید Sony support website.

در کادر جستجو نام مدل تلویزیون خود را سرچ کنید. در صورتیکه مدل دستگاه را نمیدانید لطفا به برچسب روی تلویزیون در گوشه پایین سمت راست پشت پنل نگاه کنید. مثالهایی از نام درست مدلها عبارت است از : KD 55X9305 E ، KD 658505 C و KDL 55W805 C . به بخش نرم افزار و دانلود رفته و دکمه دانلود سیستم عامل رو انتخاب نمایید. دستورالعمل های روی وبسایت را دنبال کنید . برای دانلود بروزرسانی تلویزیون سونی به یک درایو فلش USB نیاز دارید . دانلود را در فلش ذخیره کرده سپس بروزرسانی را در تلویزیون انجام دهید.

این مطلب را از دست ندهید   Netflix در تلویزیون هوشمند

یک چرخه قدرت رو با جدا کردن سیم برق AC به مدت ۵ دقیقه انجام بدهید. سپس سیم برق را دوباره وصل کنید. تنظیم مجدد کارخانه را به این صورت تکمیل نمایید.

0/5 (0 نقد و بررسی)
تلویزیون سونی X750H

نقد و بررسی تلویزیون سونی X750H

تلویزیون سونی X750H .X750H یک تلویزیون 4k مقرون به صرفه است. این یک تغییر قابل توجه نسبت به مدل قبلی خود، Sony X750F است، زیرا …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی X95J

نقد و بررسی تلویزیون سونی X95J

تلویزیون سونی X95J  .X95J یک تلویزیون 4k با نور پس زمینه LED و ویژگی کم نور محلی آرایه کامل است. این محصول که به عنوان …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی X90J

نقد و بررسی تلویزیون سونی X90J

تلویزیون سونی X90J. یکی از شرکت های که در زمینه ی ساخت تلویزیون در حال فعالیت می باشد شرکت سونی است. تلویزیون های سونی از …

ادامه مطلب
ضبط تلویزیون سونی

نحوه ضبط تلویزیون سونی مدل OLED KD65AF8

ضبط تلویزیون سونی. چه کسی نمایش مورد علاقه ای ندارد که در دنیا از دست بدهد؟ یا سریال جدیدی که دوست دارد ببیند اما فقط …

ادامه مطلب
اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون

نحوه اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون سونی

اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون. شما می خواهید دوربین مداربسته خود را به تلویزیون سونی وصل کنید اما نمی دانید چگونه آن را انجام …

ادامه مطلب