دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

وجود قابلیت 8K در پانل

وجود قابلیت 8K در پانل

وجود قابلیت 8K در پانل تلویزیون سونی

قابلیت 8K یکی از قابلیت های ویژه ای است که به راحتی در تلویزیون های پیشرفته قرار داده شده است. این قابلیت به راحتی می تواند تجربه ی نمایش جدیدی را در اختیار شما قرار بدهد. اما شاید هنگام خرید تلویزیون اطلاعات کافی در رابطه با این تلویزیون را نداشته باشید. در این مطلب در رابطه با وجود قابلیت 8K در پانل اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

رنگ های زیبا از همه طرف

تماشای تلویزیون از طرفین اکنون به همان اندازه از مرکز رضایت بخش است. صفحه نمایش نوری اصلی سونی برای کنترل نور از نور پس زمینه ، پنل زاویه ای X-Wide Angle تضمین می کند که رنگ ها از هر کجا که شما در حال مشاهده هستند درست باقی بمانند.

گرفتن کامل طیف تاریک و روشن

با تعادل دقیق میزان تولید نور در صفحه نمایش ، کم نور شدن برخی مناطق و افزایش سایر موارد ، Dynamic Range PRO با تمایل X ، 3 برابر از تلویزیون معمولی با نور پس زمینه LED ، میزان روشنایی را آشکار می کند. این امر باعث افزایش هر نوع منبع با کیفیت HDR با طیف گسترده ای از روشنایی می شود.

فناوری HDR

Range Dynamic Range (HDR) دامنه پویای یک تصویر را افزایش می دهد و باعث افزایش تضاد درخشان ترین سفید پوستان و تاریک ترین سیاه ها می شود. هر پیکسل بدون در نظر گرفتن رزولوشن دقیق تر ساخته می شود و صحنه ها را با جزئیات بیشتر زنده می کند. فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در HDR به یک فیلمبرداری اصلی و دید کارگردان با روشنایی ، کنتراست و رنگ بیشتر ، برای یک تجربه واقعاً تماشایی نزدیکتر هستند. در تصویر زیر می توانید قدرت قابلیت HDR را مشاهده نمایید.

این مطلب را از دست ندهید   آبخوردگی تلویزیون سونی

طیف گسترده ای از رنگ

A TRILUMINOS در تولید مثل قرمز ، سبز و بلوز رنگ هایی را نشان می دهد که نمایش دقیق آن برای تلویزیون دشوار است. تولید بهترین تغییرات رنگ برای بهترین تصاویر یکی از وظایف قابلیت 8K می باشد که می توان آن را مشاهده نمود. به راحتی طیف گسترده و وسیعی از رنگ ها در کنار یکدیگر قرار می گیرد تا به راحتی بتوانند رنگ های مختلفی را ایجاد نمایند. علاوه بر این وجود روشنایی کافی نیز بسیار مهم است تا با استفاده از روشنایی ویژه و مناسب رنگ ها با کیفیت بسیار بالا و زیبا خود را به نمایش بگذارند و به راحتی روی پانل تلویزیون قرار بگیرند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =