دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

هماهنگی صدا و تصویر

هماهنگی صدا و تصویر

هماهنگی صدا و تصویر تلویزیون سونی

یک تصویر زیبا مستحق صدای جذاب است. تلویزیون های سونی شامل فناوری های صوتی منحصر به فرد و پیشرفته ای هستند تا شما را برای فعالیت جالب توجه سرگرم کنند. به همین دلیل در کار قابلیت های مهم تصویری همیشه باید صدا نیز از کیفیت بالا برخوردار باشد تا بتوانیم تصاویر و فیلم ها را عمیقا حس کنیم. اما ویژگی یک بلندگوی خوب چیست؟ در این مطلب در رابطه با هماهنگی صدا و تصویر اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

چند بعدی کاملاً جدید در صدا

با وجود صدای صوتی سطح صوتی + و بلندگوی مرکز تلویزیون ، صدا به طور مستقیم از مرکز صفحه همراه با محرک های پشت ویبره تلویزیون برای ایجاد آکوستیک با تصویر حرکت می کند. علاوه بر این ، دو ساب ووفر باس قدرتمند و یک اثر فضایی را فراهم می کند که اجازه می دهد صدا از یک طرف اتاق به طرف دیگر حرکت کند.

حالت بلندگوی مرکز تلویزیون

یک آمپلی فایر را به کانکتور خروجی پشت تلویزیون وصل کنید تا آن را به یک بلندگو مرکزی با کیفیت بالا تبدیل کنید. با صدای صوتی سطح صوتی + ، هر کلمه و یادداشت را از فیلم ها و کنسرت ها به طور مستقیم از صفحه می شنوید.

صفحه صدا

با استفاده از فناوری Acoustic Surface Audio، ، صدا به طور مستقیم از صفحه نمایش پخش می شود. دو محرک ابتکاری در پشت تلویزیون لرزاننده هستند تا صدایی را ایجاد کنند که درون تصویر حرکت می کند تا بتوان گفتگو و جلوه های ویژه را از همان مکان مناسب شنید.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سری XBR X850G

صدا از روی صفحه نمایش ، درست مثل آنجا

جای خود را در ردیف جلو قرار دهید. واقعیت صدا از تصویر با فناوری صدای صوتی چند صوتی ما ، شما را در قلب کنسرت های موسیقی و فیلم ها قرار می دهد.

چهار بلندگو جلوی

چهار بلندگوی جلو به صورت بهینه در بالا و پایین تلویزیون قرار گرفته اند و صدا را از مرکز صفحه صدا شبیه سازی می کنند تا تصاویر و صدا دقیقاً تراز شوند.

قاب توییت

یک صدای جیر جیر قاب صدای ارتعاش به عنوان بلندگو کار می کند تا صدا را قادر به دنبال کردن عمل برای یک تجربه واقعاً غوطه وری کند.

صدای توییت

اضافه کردن دو صدای توییت موقعیت صوتی در پشت تلویزیون به سیستم صوتی ، صدا را از مرکز صفحه صدا شبیه سازی می کند ، دقیقاً مطابق تصاویر با صدا با استفاده از این بلندگوها امکان پذیر می باشد.

آهنگ های دقیق هر لحظه

Sony ClearAudio + مجموعه ای از فناوری های صوتی است که به طور خودکار صدای تلویزیون را تنظیم می کند تا بدون توجه به آنچه تماشا می کنید ، صدای تلویزیون را برای یک تجربه عالی و همه جانبه تر تنظیم کنید.

S-Force Front Surround PRO

S-Force Front Surround PRO با استفاده از تنها دو بلندگو جلو ، یک میدان صدای سه بعدی را تقلید می کند. بنابراین می توانید از صدای فراگیر 360 درجه برای یک تجربه واقعاً هیجان انگیز لذت ببرید.

 موتور تقویت صدا دیجیتال (DSEE)

فناوری پیشرفته صدای دیجیتال Sound Engine (DSEE) فرکانس های از دست رفته ، به ویژه رده های بالاتر را برای صدای طبیعی با احساس جادارتر بازیابی می کند. یک قابلیت واقعی هنگام تماشای فیلم های اینترنتی یا بازی کردن می باشد.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سری XBR Z9G
فاز پاک

پاک کردن فاز صوتی تجزیه و تحلیل و نمونه گیری پاسخ فرکانس بلندگو ، سپس از این اطلاعات برای تنظیم صدای دیجیتالی صدا استفاده می کند. نتیجه آن صدای صوتی با جدایی و وضوح است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =