دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نحوه تنظیم screen mirroring

نحوه تنظیم screen mirroring

نحوه تنظیم screen mirroring صفحه نمایش از طریق تلفن هوشمند

با داشتن بسیاری از دستگاه های ارائه دهنده محتوا ، اشتراک گذاری صفحه بین تلفن و تلویزیون شما باید بسیار باشد. سونی عملکرد داخلی Chromecast را آسان می کند ، اما همچنین گزینه ای برای استفاده از Miracast برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم ها از دستگاه تلفن همراه خود وجود دارد. به راحتی می توانید بصورت بی سیم اطلاعات خود را از طریق گوشی هوشمند با تلویزیون سونی به اشتراک بگذارید و از تصاویر لذت ببرید.

مراحل تنظیم screen mirroring صفحه نمایش

  1. بازتاب صفحه نمایش باز. قسمت screen mirroring را که در بخش برنامه های صفحه اصلی موجود است باز کنید.

  1. راهنمای اتصال را باز کنید. در تلفن دارای قابلیت MiraCast ، می توانید تلویزیون سونی خود را در لیست دستگاههای موجود پیدا کنید. اگر مطمئن نیستید که تلفن شما سازگار است ، روی دکمه ای که می گوید “آیا دستگاه من پشتیبانی می شود” کلیک کنید.

  1. پشتیبانی MiraCast را بررسی کنید. بیشتر دستگاههای دارای Wi-Fi از جمله تلفن ، تبلت و رایانه های شخصی باید بدون نیاز به برنامه اضافی سازگار با MiraCast باشند ، اما جزئیات توسط دستگاه متفاوت است.

4- تنظیمات تلفن خود را باز کنید. صفحه های دارای کنترل معمولاً در تنظیمات تلفن یا سایر دستگاه های شما یافت می شوند.

  1. صفحه آینه سازی را انتخاب کنید. در زیر تنظیمات موجود در دستگاه تلفن همراه خود ، باید گزینه ای برای به اشتراک گذاری صفحه پیدا کنید ، اگرچه ممکن است چیزی متفاوت باشد ، مانند “Miracast” ، “Cast Cast Screen” یا “Wireless Display” نیز در بعضی دستگاه ها قرار دارد.
این مطلب را از دست ندهید   تعمیر HDMI تلویزیون

  1. تلویزیون خود را انتخاب کنید. در لیست دستگاههای موجود ، شماره مدل تلویزیون سونی خود را پیدا کرده و انتخاب کنید. اگر تلویزیون در دسترس نیست ، اطمینان حاصل کنید که تلویزیون و دستگاه شما در یک شبکه Wi-Fi یکسان هستند.

پس از انتخاب تلویزیون ، می توانید شروع به اشتراک گذاری محتواهای گوشی، تبلت و لپ تاپ خود کنید.

5/5 (1 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =