نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

قابلیت 8K upscale

قابلیت ویژه ی 8K upscale

اصولا قابلیت های تصویری متعددی در داخل تلویزیون ها قرار داده شده است تا تجربه ی نمایشی ویژه ای را در اختیار شما قرار دهد. یکی از این قابلیت ها مهم و با ارزش قابلیت ویژه ی 8K upscale می باشد. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام خرید تلویزیون قابلیت 8K upscale را مشاهده کرده باشید. اما در رابطه با آن اطلاعات کافی نداشته باشید. در این مطلب در رابطه با قابلیت ویژه ی 8K upscale اطلاعات ویژه ای را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

Super Bit Mapping HDR

هزاران تن ، سایه و درجه بندی نور در یک غروب خورشید وجود دارد. Super Bit Mapping HDR همه آنها را فاش می کند. کیفیت صاف و طبیعی تصویر تلویزیون را همانطور که تماشا می کنید ، ایجاد می کند ، بدون اینکه “باند” ای که می تواند در تلویزیون های دیگر رخ دهد.

پردازش پایگاه داده دوگانه

از یک بانک اطلاعاتی برای تمیز کردن تصویر و کاهش نویز روی صفحه استفاده می شود. مورد دیگر برای ارتقاء وضوح وضوح تصویر استفاده می شود. این دو پایگاه داده قدرتمند بهبود تصویر با یکدیگر کار می کنند و پیکسل ها را در زمان واقعی بهبود می بخشند. هر بانک اطلاعاتی ده‌ها هزار مرجع دارد که از تجربه ما در ایجاد محتوا برای تلویزیون و فیلم در طول سالها جالب است.

حالت اول بانک اطلاعاتی کاهش سر و صدا

سر و صدای فشرده شده توسط پایگاه داده مشخص می شود ، که شامل داده های “قبل و بعد” در مورد شکل ظاهری تصویر و حذف نویز تصویر فشرده شده است.

این مطلب را از دست ندهید   مشکلات متداول در تلویزیون

حالت دوم بانک اطلاعاتی Upscaling

بانک اطلاعاتی upscaling همچنین شامل داده های “قبل و بعد” است که برای ارتقاء سیگنال و ایجاد تصویری واقع بینانه تر مورد استفاده قرار می گیرد.

قدرت تقویت هر تصویر

این دانش از فیلمبرداری و توسعه فیلم های سینمایی و فیلم های تلویزیونی است که باعث می شود افسانه ای ما 4K X-Reality PRO & X-Reality PRO بسیار ویژه شود. الگوهای موجود در هر صحنه برای یافتن دقیق ترین رنگ ، اشباع و روشنایی برای هر رزولوشن توسط پایگاه داده های منحصر به فرد تجزیه و تحلیل می شوند.

میلیون ها OLED ، به صورت جداگانه کنترل می شوند

این صفحه دارای میلیون ها پیکسل OLED خود درخشان است که می توانند بطور جداگانه فعال شوند تا تصاویر واقعاً عالی تولید کنند. از آنجا که هر پیکسل به طور مستقل روشن می شود ، در هر صحنه با فناوری OLED جزئیات دقیق تر ، رنگ و سایه مشاهده خواهید کرد.

قابلیت اطمینان OLED سونی

تلویزیونهای OLED ما برای جلوگیری از فرسودگی تصویر طراحی شده اند. تصویر پردازنده X1 Ultimate و 4K HDR پردازنده X1 شدید تشخیص می دهد که آیا یک تصویر استاتیک روی صفحه وجود دارد ، پیکسل را تغییر می دهد تا از سوختگی یا حفظ تصویر جلوگیری شود.

طیف وسیع تر و طبیعی تری از رنگ

کنترل پنل اصلی ما برای OLED با گسترده تر کردن سطح تولید مثل رنگ در روشنایی بالا ، دامنه پویا را به حداکثر می رساند. تصاویر با جزئیات و بافت اضافی بهبود می یابند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
اندازه گیری صفحه تلویزیون

نحوه اندازه گیری صفحه تلویزیون سونی

اندازه گیری صفحه تلویزیون. به یک تلویزیون سونی جدید برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود توجه کرده اید؟ بدون دانستن اینکه باید به چه …

ادامه مطلب
ایجاد خطای نداشتن سیگنال تلویزیون

علت ایجاد خطای نداشتن سیگنال تلویزیون سونی

ایجاد خطای نداشتن سیگنال تلویزیون. آیا از اینکه تلویزیون سونی شما همچنان پیام‌های «بدون سیگنال» را نشان می‌دهد ناامید هستید؟ اگر بله، پس ممکن است …

ادامه مطلب
دلایل کم نور موضعی در تلویزیون

دلایل کم نور موضعی در تلویزیون سونی

دلایل کم نور موضعی در تلویزیون . هنگام انتخاب یک تلویزیون سونی جدید، مشخصات بسیار زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید – اندازه …

ادامه مطلب
تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV

تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV

تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV . اجرای پخش DTV (تلویزیون سونی دیجیتال) و HDTV (تلویزیون سونی با وضوح بالا) در سال 2009 در …

ادامه مطلب
روشن نشدن تلویزیون سونی

اقدامات مهم برای تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی. آیا به تازگی متوجه شده اید که تلویزیون سونی شما روشن نمی شود؟ درست مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، تلویزیون سونی …

ادامه مطلب