دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

اتصال دستگاه ها به تلویزیون سونی

اتصال دستگاه ها به تلویزیون سونی

نحوه اتصال دستگاه ها به تلویزیون سونی خود

حتی با وجود تمام رسانه های پخش کننده و برنامه های سرگرم کننده ارائه شده در تلویزیون های هوشمند امروزی ، اکثر دارندگان هنوز هم می خواهند حداقل یک دستگاه را به تلویزیون خود متصل کنند ، خواه یک کابل یا جعبه ماهواره ای ، یک کنسول بازی یا پخش کننده Blu-ray باشد. دستگاههای اتصال در تلویزیونهای سونی کاملاً ساده نیست همانطور که در سایر مارک ها وجود دارد ، اما این شرکت وضعیت را در تلویزیون های هوشمند فعلی Bravia بهبود یافته است. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

مراحل اتصال دستگاه ها به تلویزیون سونی

  1. ورودی را پیدا کنید. ردیف ورودی را در صفحه اصلی پیدا کنید تا ببینید که هنوز کدام درگاه های HDMI برای اتصال به آن موجود هستند. در پشت تلویزیون ، پورت مربوطه را پیدا کرده و کابل HDMI را برای دستگاه خود وصل کنید.

  1. اتصال و روشن کردن. پس از وصل شدن و روشن کردن دستگاه ، دستگاه متصل باید درست خاموش شود و تلویزیون سونی باید به طور خودکار لوازم جانبی جدید را تشخیص دهد.

  1. مدیر ورودی خارجی را بررسی کنید. اگر دستگاه جدید به طور خودکار به ردیف ورودی شما اضافه نشده است ، شاید لازم باشد مدیر ورودی خارجی را که در فهرست تنظیمات اصلی یافت می شود ، بررسی کنید.

  1. تنظیمات درگاه فردی را بررسی کنید. برای یافتن پورت مناسب به مدیریت ورودی بروید.

5- تأیید کنید که درگاه مورد استفاده قرار می گیرد. پورت مربوط به دستگاه جدید را انتخاب کنید.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سری X940E

  1. تنظیمات و ورودی برچسب را تنظیم کنید. در اینجا می توانید دستگاه را تنظیم کنید تا ورودی ها را نشان دهد یا پنهان بماند ، به همراه گزینه ی دستی برای برچسب زدن ورودی نیز در این قسمت قرار دارد.

پس از انجام این کار ، دستگاه باید بدون مشکل بیشتر در ردیف ورودی شما ظاهر شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =