نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نحوه ضبط تلویزیون سونی مدل OLED KD65AF8

ضبط تلویزیون سونی. چه کسی نمایش مورد علاقه ای ندارد که در دنیا از دست بدهد؟ یا سریال جدیدی که دوست دارد ببیند اما فقط در طول برنامه کاریتان پخش می شود؟ برا همین تماشای برنامه را از دست می دهید. با تلویزیونsony  به راحتی می توانید برنامه ی موردعلاقه ی خود را ضبط نمایید.

امروزه می توانید با تلویزیون خود مستقیماً از طریق یک ضبط کننده دیجیتال یا یک استیک USB ضبط کنید. حتی یک سرویس “بازپخش” وجود دارد که می توانید برنامه های خود را بدون ذخیره کردن آنها تماشا کنید. بنابراین در اینجا نحوه ضبط بر روی تلویزیون SONY TV OLED KD65AF8 OLED آورده شده است. در این مقاله توضیح خواهیم داد.

ضبط تلویزیون سونی

یک ضبط دیجیتال متصل به تلویزیون SONY OLED KD65AF8

یک ضبط کننده دیجیتال در واقع می تواند چندین دستگاه باشد که به تلویزیون SONY OLED KD65AF8 OLED شما متصل شده است. این همان نسل اصلی VCR است. ممکن است یک رسیور تلویزیون یا یک رمزگشای ماهواره ای باشد که به یک هارد دیسک متصل است.

برای ضبط، به سادگی کنترل از راه دور رسیور را بردارید و دکمه “ضبط” که با دایره قرمز نشان داده شده است را فشار دهید. سپس برنامه ضبط می شود، کافی است مراحل روی تلویزیون SONY OLED KD65AF8 OLED خود را دنبال کنید تا محدوده زمان ضبط را با استفاده از دکمه های جهت و دکمه “OK” تنظیم کنید.

همچنین می توانید به منوی رسیور خود بروید و “ضبط برنامه” را انتخاب کنید. شما می توانید برنامه زمانی را برای ثبت نام انتخاب کنید و کانال دیگری را در همان زمان در تلویزیون SONY OLED KD65AF8 OLED خود تماشا کنید!

این مطلب را از دست ندهید   رزولوشن تلویزیون های جدید کدامند

USB متصل به تلویزیون SONY OLED KD65AF8

برای ضبط با تلویزیون SONY تلویزیون OLED KD65AF8 تلویزیون OLED با کلید USB، باید بررسی کنید که مجهز به درگاه USB باشد و عملکرد PVR را داشته باشد. در غیر این صورت، می توانید برای آگاهی از نحوه ضبط بر روی تلویزیون OLED KD65AF8 تلویزیون SONY به پاراگراف های بالا و پایین مراجعه کنید.

 برای ضبط برنامه خود، به سادگی عملکرد PVR را انتخاب کنید. با این حال، پخش برنامه‌های ذخیره‌شده در درایو فلش USB فقط در تلویزیون OLED KD65AF8 تلویزیون SONY شما کار می‌کند تا از استفاده متقلبانه جلوگیری شود.

استفاده از سرویس بازپخش SONY OLED KD65AF8

در نهایت، اگر یک جعبه ارائه دهنده تلویزیون و اینترنت دارید، به سرویس «بازپخش» دسترسی دارید.  این سرویس امکان دسترسی به تمامی فیلم ها، برنامه ها، سریال ها و بازی های تمامی کانال های تلویزیون SONY OLED KD65AF8 OLED شما را به مدت یک تا سه هفته پس از انتشار می دهد.

برای دسترسی به آن، باید از طریق تلویزیون SONY OLED KD65AF8 OLED به منوی جعبه تلویزیون خود بروید. بسته به ارائه دهنده، با استفاده از دکمه های جهت و دکمه «OK»، «تلویزیون من» یا «خدمات من» را انتخاب کنید. و “Replay” را انتخاب کنید. در نهایت کانال مورد نظر خود و همچنین برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نتیجه گیری ضبط در تلویزیون SONY OLED KD65AF8

ما با هم دیدیم که چگونه در تلویزیون SONY OLED KD65AF8 تلویزیون OLED ضبط کنیم. چه به دلیل کمبود زمان باشد، چه به دلیل علاقه زیاد به تعداد زیادی برنامه در حال اجرا همزمان، ضبط بر روی تلویزیون SONY تلویزیون OLED KD65AF8 تلویزیون OLED شما می تواند برای استفاده روزمره مفید باشد.

این مطلب را از دست ندهید   نحوه اتصال تلویزیون سونی به اینترنت

می‌توانید با استفاده از رمزگشاهای تلویزیون SONY تلویزیون OLED KD65AF8 خود، با استفاده از کلید USB با جدیدترین تلویزیون‌ها ضبط کنید، یا از سرویس «بازپخش» برای تماشای تعداد زیادی برنامه بدون استفاده از فضا در دستگاه‌های ذخیره‌سازی خود استفاده کنید. اگر با مشکلی مواجه شدید، دریغ نکنید از دوستانی که این فناوری را می‌شناسند یا یک متخصص کمک بخواهید.

شاید این مقاله را دوست داشته باشید: نحوه اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون سونی

0/5 (0 نقد و بررسی)
تلویزیون سونی X750H

نقد و بررسی تلویزیون سونی X750H

تلویزیون سونی X750H .X750H یک تلویزیون 4k مقرون به صرفه است. این یک تغییر قابل توجه نسبت به مدل قبلی خود، Sony X750F است، زیرا …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی X95J

نقد و بررسی تلویزیون سونی X95J

تلویزیون سونی X95J  .X95J یک تلویزیون 4k با نور پس زمینه LED و ویژگی کم نور محلی آرایه کامل است. این محصول که به عنوان …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی X90J

نقد و بررسی تلویزیون سونی X90J

تلویزیون سونی X90J. یکی از شرکت های که در زمینه ی ساخت تلویزیون در حال فعالیت می باشد شرکت سونی است. تلویزیون های سونی از …

ادامه مطلب
ضبط تلویزیون سونی

نحوه ضبط تلویزیون سونی مدل OLED KD65AF8

ضبط تلویزیون سونی. چه کسی نمایش مورد علاقه ای ندارد که در دنیا از دست بدهد؟ یا سریال جدیدی که دوست دارد ببیند اما فقط …

ادامه مطلب
اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون

نحوه اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون سونی

اتصال دوربین مدار بسته به تلویزیون. شما می خواهید دوربین مداربسته خود را به تلویزیون سونی وصل کنید اما نمی دانید چگونه آن را انجام …

ادامه مطلب