نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

قابلیت Full Array

قابلیت Full Array

قابلیت های متعدد و زیادی در تلویزیون قرار دارد تا به شما کمک کند تصاویر را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید. یکی از این قابلیت های ویژه و منحصر به فرد چراغ Full Array می باشد که می تواند تصاویر را با کیفیت بالا ارائه دهد. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام خرید تلویزیون این قابلیت را مشاهده نمایید اما در رابطه با آن اطلاعات کافی را نداشته باشید. در این مطلب در رابطه با قابلیت Full Array اطلاعات مفیدی را کسب می نمایید.

چرا چراغ Full Array در تلویزیون سونی قرار دارد؟

Full Array LED با کمبود محلی قله های واقع بینانه تری از روشنایی ، جزئیات دقیق تر سایه و رنگ سیاه عمیق تر نسبت به تلویزیون های LED استاندارد را به ارمغان می آورد.

تصور کنید که یک گربه سفید را در یک محیط تاریک از تلویزیون خود مشاهده می کنید: در یک تلویزیون لبه دار یا مستقیم با روشنایی ، روشنایی گربه را برای یک زمینه تیره تر (یا برعکس) قربانی می کنید ، و ممکن است زمینه آن به رنگ آبی یا خاکستری در یک تلویزیون Full Array LED سونی با کمبود نور محلی ، شما می توانید یک تصویر زیبا و طبیعی با روشنایی واضح و یک پس زمینه کاملا تاریک دریافت کنید.

نور پس زمینه LED با لبه معمولی

یک ردیف از LED ها باید در کل تصویر تعادل برقرار کنند و قسمت های تاریک را به اندازه قسمت های تاریک و روشن به اندازه روشن و روشن نگیرند.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سری XBR X950G

نور پس زمینه LED کامل آرایه

تصاویر برجسته روشن تر و سیاهی عمیق تر نتیجه ی وجود این قابلیت می باشد. چند منطقه بندی LED به مدل های تلویزیون Full Array اجازه می دهد بسته به صحنه صحنه تنظیم و ایجاد کنتراست کنند ، در نتیجه نور بیشتری در جایی که روشنایی لازم باشد ایجاد می کند و در جایی که تاریکی لازم باشد نور کمتری دارد.

واقع گرایی نهایی

تلویزیون های سونی کیفیت تصویر شگفت انگیز خود را مدیون پردازنده های اختصاصی خود هستند. پردازنده Picture Picture X1 Ultimate و X1 reme Extreme اشیاء روی صفحه نمایش را در زمان واقعی تشخیص داده و تجزیه و تحلیل کرده و بخش هایی از تصویر را بصورت جداگانه تقویت می کند ، و مهم نیست که چه چیزی را تماشا کنید ، کیفیت تصویر نفس گیر باشد. نتیجه ، تصویری روشن ، روشن ، فوق العاده واقع بینانه است.

پردازنده تصویر X1 ™ Ultimate

2 برابر قدرتمندتر از X1 Extreme ، ارائه مبتنی بر شیء در زمان واقعی با سرعت رعد و برق به Remaster و upscale تقریباً هر آنچه را تماشا می کنید با کیفیت HDR تقریباً 4K انجام می شود. تضاد ، وضوح و رنگ ها بهتر از همیشه به نظر می رسند.

امکانات شامل:

وضوح فوق العاده مبتنی بر شیء. حذف کننده HDR مبتنی بر شی. پردازش پایگاه داده 4K HDRDual Super Bit Mapping. تقویت کننده کنتراست پویا. نقشه برداری دقیق رنگ.

پردازنده 4K HDR X1 Extreme

پردازنده X1 per بیش از پردازنده 4K تا 40٪ ، فن آوری HDR Remaster مبتنی بر شیء شدید پردازنده اشیاء روی صفحه را تشخیص داده و آنالیز می کند تا تصویر را برای تصاویر واقع بینانه تنظیم کند.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی سریXBR A9F  

امکانات شامل:

حذف کننده HDR مبتنی بر شی. Super Bit Mapping 4K HDR. پردازش پایگاه داده دوگانه. تقویت کننده کنتراست پویا. نقشه برداری دقیق رنگ.

0/5 (0 نقد و بررسی)
مشکلات تلویزیون سونی

رفع رایج ترین مشکلات تلویزیون سونی

مشکلات تلویزیون سونی. در یک نگاه، تلویزیون سونی ساده به نظر می رسد. با این حال، تلویزیون سونی های مدرن دستگاه های پیچیده ای با …

ادامه مطلب
تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون

راهنمای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون سونی

 تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون. همه تلویزیون سونی‌ اندرویدی اخیر دارای یک کنترل از راه دور صوتی هستند که برای روشن کردن آن، پیمایش رابط …

ادامه مطلب
تلویزیون هوشمند سونی براویا

آشنایی با تلویزیون هوشمند سونی براویا 55X9000H

تلویزیون هوشمند سونی براویا. یکی از لوازم های الکتریکی مهم که امروزه می توان آن را در مکان های گوناگون یافت تلویزیون ها می باشد. …

ادامه مطلب
صفحه سفید تلویزیون

تعمیر صفحه سفید تلویزیون سونی

آیا به صفحه سفید تلویزیون سونی خود خیره شده اید و مطمئن نیستید که برای رفع آن چه کاری انجام دهید؟ اغلب اوقات، کارهایی وجود …

ادامه مطلب
تلویزیون سونی هوشمند

تبدیل تلویزیون سونی به تلویزیون سونی هوشمند

تلویزیون سونی هوشمند . شما می توانید بدون صرف هزینه زیاد، تلویزیون سونی را به روش های مختلف به تلویزیون سونی هوشمند تبدیل کنید. تقریباً …

ادامه مطلب