نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

قابلیت Full Array

قابلیت Full Array

قابلیت های متعدد و زیادی در تلویزیون قرار دارد تا به شما کمک کند تصاویر را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید. یکی از این قابلیت های ویژه و منحصر به فرد چراغ Full Array می باشد که می تواند تصاویر را با کیفیت بالا ارائه دهد. ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام خرید تلویزیون این قابلیت را مشاهده نمایید اما در رابطه با آن اطلاعات کافی را نداشته باشید. در این مطلب در رابطه با قابلیت Full Array اطلاعات مفیدی را کسب می نمایید.

چرا چراغ Full Array در تلویزیون سونی قرار دارد؟

Full Array LED با کمبود محلی قله های واقع بینانه تری از روشنایی ، جزئیات دقیق تر سایه و رنگ سیاه عمیق تر نسبت به تلویزیون های LED استاندارد را به ارمغان می آورد.

تصور کنید که یک گربه سفید را در یک محیط تاریک از تلویزیون خود مشاهده می کنید: در یک تلویزیون لبه دار یا مستقیم با روشنایی ، روشنایی گربه را برای یک زمینه تیره تر (یا برعکس) قربانی می کنید ، و ممکن است زمینه آن به رنگ آبی یا خاکستری در یک تلویزیون Full Array LED سونی با کمبود نور محلی ، شما می توانید یک تصویر زیبا و طبیعی با روشنایی واضح و یک پس زمینه کاملا تاریک دریافت کنید.

نور پس زمینه LED با لبه معمولی

یک ردیف از LED ها باید در کل تصویر تعادل برقرار کنند و قسمت های تاریک را به اندازه قسمت های تاریک و روشن به اندازه روشن و روشن نگیرند.

این مطلب را از دست ندهید   تلویزیون سونی XBR Z9F

نور پس زمینه LED کامل آرایه

تصاویر برجسته روشن تر و سیاهی عمیق تر نتیجه ی وجود این قابلیت می باشد. چند منطقه بندی LED به مدل های تلویزیون Full Array اجازه می دهد بسته به صحنه صحنه تنظیم و ایجاد کنتراست کنند ، در نتیجه نور بیشتری در جایی که روشنایی لازم باشد ایجاد می کند و در جایی که تاریکی لازم باشد نور کمتری دارد.

واقع گرایی نهایی

تلویزیون های سونی کیفیت تصویر شگفت انگیز خود را مدیون پردازنده های اختصاصی خود هستند. پردازنده Picture Picture X1 Ultimate و X1 reme Extreme اشیاء روی صفحه نمایش را در زمان واقعی تشخیص داده و تجزیه و تحلیل کرده و بخش هایی از تصویر را بصورت جداگانه تقویت می کند ، و مهم نیست که چه چیزی را تماشا کنید ، کیفیت تصویر نفس گیر باشد. نتیجه ، تصویری روشن ، روشن ، فوق العاده واقع بینانه است.

پردازنده تصویر X1 ™ Ultimate

2 برابر قدرتمندتر از X1 Extreme ، ارائه مبتنی بر شیء در زمان واقعی با سرعت رعد و برق به Remaster و upscale تقریباً هر آنچه را تماشا می کنید با کیفیت HDR تقریباً 4K انجام می شود. تضاد ، وضوح و رنگ ها بهتر از همیشه به نظر می رسند.

امکانات شامل:

وضوح فوق العاده مبتنی بر شیء. حذف کننده HDR مبتنی بر شی. پردازش پایگاه داده 4K HDRDual Super Bit Mapping. تقویت کننده کنتراست پویا. نقشه برداری دقیق رنگ.

پردازنده 4K HDR X1 Extreme

پردازنده X1 per بیش از پردازنده 4K تا 40٪ ، فن آوری HDR Remaster مبتنی بر شیء شدید پردازنده اشیاء روی صفحه را تشخیص داده و آنالیز می کند تا تصویر را برای تصاویر واقع بینانه تنظیم کند.

این مطلب را از دست ندهید   مشاهده بهتر با تلویزیون سونی

امکانات شامل:

حذف کننده HDR مبتنی بر شی. Super Bit Mapping 4K HDR. پردازش پایگاه داده دوگانه. تقویت کننده کنتراست پویا. نقشه برداری دقیق رنگ.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بهتر کردن تصویر تلویزیون

بهتر کردن تصویر تلویزیون سونی برای بازی

برای بهتر کردن تصویر تلویزیون از چه روش‌هایی استفاده کنیم؟ ظهور بازی های آنلاین سطح جدیدی از رقابت رودررو را معرفی کرده است که در …

ادامه مطلب
مکان قرارگیری مناسب تلویزیون

مکان قرارگیری مناسب تلویزیون سونی

 آیا با مکان قرارگیری مناسب تلویزیون سونی آشنایی دارید؟ بر اساس گزارش ، مردم در ایران به طور متوسط ​​هر روز 3 ساعت و 40 …

ادامه مطلب
تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV

تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV

در این مقاله از tv-sony.ir قصد داریم تفاوت بین تلویزیون سونی دیجیتال و HDTV را به شما توضیح دهیم. اجرای پخش DTV (تلویزیون سونی دیجیتال) …

ادامه مطلب
تفاوت بین تلویزیون سونی LCD و تلویزیون پلاسما

تفاوت بین تلویزیون سونی LCD و تلویزیون پلاسما

در این مقاله از tv-sony.ir قصد داریم تفاوت بین تلویزیون سونی LCD و تلویزیون پلاسما را به شما توضیح دهیم. تولید تلویزیون سونی پلاسما در …

ادامه مطلب
پردازنده تلویزیون سونی

پردازنده تلویزیون سونی هوشمند چیست

پردازنده تلویزیون سونی چیست و چه عملکردی دارد؟ در این مقاله از tv-sony.ir همراه ما باشید تا به این سوال شما پاسخ دهیم. از اندازه …

ادامه مطلب